Starszy inżynier konstruktor

Location:

Wroclaw, Dolnoslaskie, PL, 53-238

Req ID 42993 Wroclaw LP1, Poland

Twoje zadania:

• Projektowanie nowych produktów dla wiodących producentów w przemyśle samochodowym przy współpracy z dedykowanym zespołem projektowym;
• Pracę przy międzynarodowych projektach. Współpracę z klientem wewnętrznym (dział testów, jakość, produkcja) i zewnętrznym (dostawca) oraz z innymi działami R&D na świecie m.in. Niemcy, Chiny, Indie;
• Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny);
• Optymalizację konstrukcji, poprawiającą jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów;
• Analizę wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu; przygotowanie analiz D-FMEA
• Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń;

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne);
• Doświadczenie na stanowisku inżyniera konstruktora ( min. 3 lata)
• Język angielski umożliwiający swobodną komunikację;
• Znajomość obsługi programów CAD (preferowany CREO); umiejętność wymiarowania i tolerowania geometrycznego (GD&T);
• Zdolność wykonywania obliczeń inżynierskich oraz znajomość programów wspomagających obliczenia MES;
• Umiejetność tworzenia dokumentacji technicznej  (2D, 3D);
• Znajomość zasad projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych dla elementów z tworzyw sztucznych; kreatywność oraz innowacyjne podejście w kwestii projektowania (poparte przykładami)
• Podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki i elektropneumatyki oraz materiałoznawstwa (materiały: tworzywa sztuczne, metale kolorowe, elastomery).

Oferujemy:

• Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem, Ścieżka ekspercka);
• Premię uzależnioną od wyników pracy;
• Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka zdrowotna Medicover, bony świąteczne);
• Dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków w kantynie pracowniczej;
• Elastyczny czas pracy; możliwość częściowej pracy zdalnej
• Lokalizację pracy w centrum miasta; bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów;

Be part of our ZF team as Starszy inżynier konstruktor and apply now!

Contact

Aleksandra Sobczyk

Job Segment: R&D, CAD, Drafting, Network, Research, Technology, Engineering