Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Location:

Wroclaw, Dolnoslaskie, PL, 53-238

Req ID 37619 Wroclaw LP1, Poland

Twoje zadania:

• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz ubezpieczenia grupowego
• Prowadzenie dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Prowadzenie funduszu socjalnego
• Realizacja procesu naliczania i wypłat wynagrodzeń; rozliczanie czasu pracy
• Przygotowywanie przelewów bankowych
• Realizacja procesu rozliczania deklaracji ZUS
• Współpraca z instytucjami zewn. ZUS, US, GUS i inne

Twój profil:

• Wykształcenie ekonomiczne mile widziane
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac lub podobnym
• Silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność radzenia sobie ze zmianami w bardzo dynamicznym środowisku
• Zdolności analityczne
• Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook), znajomość systemu ERP (preferowany: TETA) i innych narzędzi np. Płatnik będą dodatkowym atutem
• Znajomość języka  polskiego i angielskiego (B2)

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
• Program onboardingowy  oraz  możliwości udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
• Ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do Karty Multisport oraz  posiłków  w kantynie  pracowniczej
• Premię finansową opartą o wyniki
• Parking dla rowerów i samochodów

Be part of our ZF team as Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: ERP, Network, Technology