Specjalista ds. finansowych

Location:

Wroclaw, Dolnoslaskie, PL, 53-238

Req ID 40509 Wroclaw LP1, Poland

Twoje zadania:

• Zarządzanie majątkiem firmy (typu: zarządzanie wydatkami, inwentaryzacja, leasingi, podatek od nieruchomości); sporządzenie planu rocznego długo i krótkoterminowego
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca
• Analiza i kontrola obciążeń dostawców dotycząca problemów jakościowych
• Kontakt z bankiem i nadzór na kontami bankowymi
• Współpraca z audytem wewnętrznym jak i zewnętrzny; ścisła współpraca z zespołem centrum usług wspólnych
• Przygotowywanie informacji oraz sporządzanie analiz finansowych na potrzeby spółki

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
• Powyżej 3 lat doświadczenia w księgowości w tym przynajmniej 1 rok w zarządzaniu majątkiem spółki (środki trwałe)
• Znajomość UoR oraz przepisów podatkowych (Podatek od Nieruchomości, CIT, VAT); znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobrą znajomość MS Excel (wyszukaj pionowo, filtrowanie danych, tabele przestawne)
• Znajomość systemu ERP, SAP preferowany
• Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku; duże zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

• Praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
• Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Marketing, Zakupy, Finanse)
• Hybrydowy system pracy oraz elastyczne godziny
• Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny; ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków w kantynie pracowniczej
• Półroczna premia uzależniona od wyników pracy
• Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Be part of our ZF team as Specjalista ds. finansowych and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: ERP, Network, SAP, Technology