What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Inżynier w Zespole Utrzymania Ruchu

Country/Region:  PL
Location:

Wroclaw, DS, PL, 53-238

Req ID 47222 Wroclaw LP1, Poland

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego działania stanowisk testowych w obszarze produkcji oraz za tworzenie, optymalizację, nadzór nad programami testowymi, a także za dokumentację w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów oraz prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Twoje Zadania:

•    Ciągła poprawa stanu technicznego stanowisk testowych w obszarze produkcji:
•    Doskonalenie i optymalizacja procesu:
testu mające na celu zmniejszenie awaryjności; analiza przyczyn awarii; definiowanie działań predykcyjnych, prewencyjnych oraz ich wdrażanie lub koordynacja;
•    Terminowe wykonywanie działań korygujących w celu wyeliminowania niezgodności;
•    Wsparcie zespołu techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii;
•    Archiwizacja programów testowych, nadzór nad repozytorium;
•    Przygotowanie do legalizacji stanowisk testowych po zmianach (wymagania minimalne, dopuszczenia techniczne i BHP);
•    Współpraca z dostawcami standardowych komponentów oraz serwisami zewnętrznymi.

Profil kandydata:

•    Tytuł inżyniera z elektroniki/mechaniki lub pokrewny;
•    Uprawnienia SEP E1;
•    Wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, pneumatyki, sensoryki;
•    Znajomość rysunku technicznego;
•    Znajomość dokumentacji technicznej- czytanie schematów elektrycznych/ pneumatycznych;
•    Doświadczenie w programowaniu LabView;
•    Mile widziana znajomość C++, Visual Basic;
•    Mile widziana znajomość baz danych;
•    Mile widziana znajomość narzędzi statystycznych;
•    Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Co oferujemy:

•    Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych;
•    Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;
•    Dofinansowanie do karty Multisport;
•    Ubezpieczenie na życie;
•    Kwartalna premia uzależniona od wyników pracy;
•    Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza);
•    Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT);
•    Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

Be part of our ZF team as Inżynier w Zespole Utrzymania Ruchu and apply now!

Contact

Aleksandra Sobczyk

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Developer, Network, Technical Support, Engineer, Technology, Engineering