Simulation Engineer

Location:

Wroclaw, Dolnoslaskie, PL, 53-238

Req ID 40740 Wroclaw LP1, Poland

Twoje zadania:

  • Analiza systemów, urządzeń, wymagań funkcjonalnych
  • Rozwój i walidacja strukturalnych i funkcjonalnych modeli; konstruowanie i optymalizacja wirtualnych modeli
  • Doradztwo techniczne w projektach
  • Prace koncepcyjne
  • Udział w tworzeniu nowych konstrukcji i doskonalenie istniejących
  • Wsparcie w tworzeniu procedur testowych i dopuszczających produkt na podstawie analiz
  • Przeprowadzanie interdyscyplinarnych symulacji
  • Wspomaganie analizy reklamacji z pola
  • Tworzenie raportów i prezentowanie wyników z przeprowadzonych analiz

Twój profil:

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych narzędzi i technik symulacyjnych
  • Ukończyłeś studia wyższe techniczne - preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki, materiałoznawstwa oraz wytrzymałości materiałów
  • Dobrze znasz oprogramowanie MES, metodologię symulacji oraz programy CAD
  • Znasz zasady konstrukcji, procesów technologicznych oraz rysunku technicznego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość oprogramowania MSC.Software (Patran/Nastran, Mentat/Marc, Adams), ANSYS, Amesim, nCode, Creo
  • Zagadnienia akustyki (Nastran)
  • Symulacje / zmęczenie materiałów hyperelastycznych
  • Umiejętność programowania (Python, C, Java)
  • Wiedza z zakresu napędów elektrycznych

Oferujemy:

  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premia uzależniona od poziomu realizacji celów indywidulanych
  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)
  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Be part of our ZF team as Simulation Engineer and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: R&D Engineer, R&D, CAD, Drafting, Engineering, Research