Specjalista ds. Logistyki i Planowania Produkcji

Location:

Wroclaw LP2, Dolnoslaskie, PL, 52-407

Req ID 33660 Wroclaw LP2, Poland

Twoje zadania:

• Planowanie i zapewnienie ciągłości produkcji w porozumieniu z innymi działami; optymalizowanie planu produkcji z uwzględnieniem warunków technicznych linii
• Tworzenie i nadzór nad obiegami kanbanowymi
• Stała współpraca z dostawcami w celu zapewnienia materiałów do produkcji, poprawy terminowości i jakości logistycznej dostaw
• Tworzenie planów pakowania wyrobów gotowych dla klientów
• Optymalizacja i kontrola stanów magazynowych oraz kontrola rotacji materiałów (ITO)
• Udział w przygotowywaniu i organizacji transferów i nowych projektów
• Uczestnictwo we wdrażaniu i standaryzacji procesów logistycznych

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe (min. Licencjat) z zakresu logistyki
• min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość procesów logistycznych oraz systemu Kanban i JIT
• Umiejętność efektywnego planowania produkcji i optymalizacji zapasów
• Język angielski (B2), polski; niemiecki mile widziany
• Znajomość MS Office i systemu ERP; SAP byłby atutem
• Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
• Program on-boardingowy i możliwość uczestnictwa w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych,
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
• Ubezpieczenie na życie,
• Dofinansowanie do karty Multisport oraz do posiłków
• Premię uzależnioną od wyników pracy,
• Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

Be part of our ZF team as Specjalista ds. Logistyki i Planowania Produkcji and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: ERP, Network, SAP, Technology