What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Inżynier Procesu Produkcyjnego

Country/Region:  PL
Location:

Wroclaw LP2, DS, PL, 52-407

Req ID 47833 Wroclaw LP2, Poland

Twoje zadania:

• planowanie i stałe ulepszanie istniejących procesów produkcyjnych, maszyn oraz narzędzi dla różnych wariantów produktu,
• analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do popytu,
• eliminacja przyczyn awarii dla nowych produktów i wariantów produktów,
• wsparcie w ustanawianiu i utrzymaniu standardów pracy oraz prowadzenie szkoleń dla operatorów w odniesieniu do standardów,
• nadzór techniczny nad wprowadzaniem nowych produktów na liniach,
• przygotowanie i przegląd instrukcji stanowiskowych oraz checklist,
• kontrola standardów i procesów w zakresie jakości, kosztów oraz wdrażania działań naprawczych,
• wsparcie liderów produkcji i operatorów w osiąganiu dziennych celów

Twój profil:

• posiadasz wykształcenie inżynierskie: z mechatroniki/mechaniki/automatyki  lub pokrewne,
• masz 2-  3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu,
• potrafisz zastosować wiedzę techniczną w praktyce;
• posiadasz znajomość statystyki inżynierskiej,
• masz wiedzę i doświadczenie z zakresu Lean i narzędzi jakościowych - PFMEA, Control Plan, (Process Flow, PPAP, MSA, SPC mile widziane) oraz umiejętność rozwiazywania problemów
• znasz dokumentację i systemy zarządzania: IATF16949, ISO14001, OHSAS18001,
• władasz językiem angielskim;  język niemiecki jako dodatkowy mile widziany
• jesteś zorientowany/-a na rezultat, kreatywny/-a i szybko się uczysz,
• posiadasz umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
• program on-boardingowy i możliwość uczestnictwa w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych,
• bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
• ubezpieczenie na życie,
• dofinansowanie do karty Multisport oraz do posiłków (kantyna pracownicza)
• premię uzależnioną od wyników pracy,
• bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

Be part of our ZF team as Inżynier Procesu Produkcyjnego and apply now!

Contact

Sylwia Pisarewska

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Technical Support, Network, Engineer, Technology, Engineering