Asystent(ka) Dyrektora Zakładu

Location:

Wroclaw LP2, Dolnoslaskie, PL, 52-407

Req ID 34234 Wroclaw LP2, Poland

Twoje zadania:

• Wspieranie działań dyrektora zakładu (zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań i wizyt, wspieranie procesu komunikacji, organizowanie podróży służbowych)
• Koordynowanie i nadzorowanie pracy recepcji
• Przygotowanie informacji o firmie, ich prezentacja wewnętrzna
• Sporządzanie raportów i prezentacji na potrzeby dyrektora zakładu
• Wspomaganie działów funkcyjnych
• Koordynowanie działań w zakresie zrównoważonej polityki środowiskowej

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe (licencjat)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość dokumentacji i systemów zarządzania
• Biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego mile widziana
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)
• Obsługa wybranych modułów SAP
• Zdolności analityczne i organizacyjne, dokładność
• Otwartość,  komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
• Program on-boardingowy i możliwość uczestnictwa w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych,
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
• Ubezpieczenie na życie,
• Dofinansowanie do karty Multisport oraz do posiłków (kantyna pracownicza)
• Premię uzależnioną od wyników pracy
• Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Be part of our ZF team as Asystent(ka) Dyrektora Zakładu and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: Network, SAP, ERP, Technology