Administrator ds. bezpieczeństwa IT

Location:

Wroclaw, Dolnoslaskie, PL, 53-238

Req ID 39434 Wroclaw LP1, Poland

Twoje zadania:

  • zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawnej infrastruktury IT w obszarze produkcji i utrzymania ruchu;
  • rozwiązywanie problemów technicznych IT oraz ciągła poprawa procesów bezpieczeństwa IT;
  • weryfikacja, wdrażenie oraz aktualizacja specyfikacji IT zgodnych ze standardami firmy;
  • szkolenia i wspieranie pracowników utrzymania ruchu; prowadzenie rozmów technicznych z dostawcami oraz koordynacja projektów pod kątem IT;
  • proponowanie nowych rozwiązań z zakresu sprzętu,systemów oraz technologii;

Twój profil:

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych, klienckich i serwerowych firmy Microsoft;
  • znajomość sprzętu komputerowego;
  • znajomość i doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymywaniu komponentów sieciowych i urządzeń końcowych opartych na protokole IP;
  • znajomość sieci przemysłowych (Industrial Ethernet, Profibus i Profinet);
  • znajomość sterowników PLC, z uwzględnieniem SIMATIC-S7;
  • podstawowa znajomość systemów SCADA;
  • podstawowa znajomość komunikacji OPC i SQL-DB;
  • dobra znajomość j. angielskiego;

Oferujemy:

  • stabilną pracę w globalnej firmie z branży automotive, możliwości rozwoju;
  • premię uzależnioną od wyników pracy;
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka zdrowotna Medicover, bony świąteczne);
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków w kantynie pracowniczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • lokalizację pracy w centrum miasta; bezpłatny parking dla samochodów i rowerów;

Be part of our ZF team as Administrator ds. bezpieczeństwa IT and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: Database, Network, SQL, Technology, Automotive