What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Płatny Staż w Dziale Marketingu

Country/Region:  PL
Location:

Warszawa, MZ, PL, 00-124

Req ID 67781 Warsaw, Poland

Poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych osób, które chcą rozpocząć swoją karierę lub udoskonalić swoje umiejętności w obszarach takich jak marketing, komunikacja, wsparcie sprzedaży czy media społecznościowe. -Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i wpływaj znacząco na nasze działania marketingowe!

Loklaizacja: Warszawa

To będą Twoje główne zadania:

  • wsparcie w opracowywaniu i realizacji kampanii marketingowych i wydarzeń aby zapewnić ich sukces i efektywność;
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych, wniesienie cennych pomysłów i współpraca z kolegami w celu osiągnięcia celów;
  • wsparcie w codziennych czynnościach, dbając o płynne funkcjonowanie działań marketingowych i procesów;
  • tworzenie dokładnych raportów i prezentacji, które szczegółowo opiszą wyniki kampanii marketingowych i innych działań;
  • dostarczanie Twoich spostrzeżeń, wniosków i rekomendacji, w celu doskonalenia strategii marketingowych i efektywności operacyjnej.

Twój profil:

  • dyplom licencjata w dziedzinie marketingu, administracji biznesowej lub pokrewnych. (Może być w trakcie, przy założeniu dostępności w tygodniu.);
  • poprzednie doświadczenie w działaniach marketingowych lub sprzedażowych jest mile widziane,
  • komunikatywność, otwartość i chęć do współpracy;
  • doskonałe zdolności organizacyjne i zarządzania czasem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywania się do zmieniających się priorytetów;

Od nas otrzymujesz:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • hybrydowy model pracy (na początek 1 dzień zdalnie);
  • zatrudnienie w globalnej korporacji, w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość szybkiego rozwoju, wykonywania różnorodnych zadań;
  • przestrzeń na Twoją inicjatywę, pomysłowość i usprawnienia pracy biura;
  • wdrożenie na stanowisko i opiekę mentora;
  • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT lub kartę sportową, system zniżek na towary i usługi;
  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Be part of our ZF team as Płatny Staż w Dziale Marketingu and apply now!

Contact

Aleksandra Bielak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, Technology