What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Marketing Expert

Country/Region:  PL
Location:

Warszawa, MZ, PL, 00-124

Req ID 68399 Warsaw, Poland

To będą Twoje główne obowiązki:
  • Opracowywanie i realizacja działań/kampanii marketingowych dostosowanych do poziomu regionu (Polska, kraje nordyckie i bałtyckie), wykorzystując różnorodne narzędzia marketingowe online i offline;
  • Tworzenie i wdrażanie programów promocyjnych w ramach aktywnych działalności biznesowych i podległych krajów, w celu realizacji globalnych i regionalnych strategii marketingowych;
  • Zwiększanie świadomości oraz dbałość o wizerunek i widoczność marek produktów i usług aftermarketowych i marek usługowych na wszystkim poziomie;
  • Świadczenie wsparcia sprzedażowego lokalnym klientom, w tym tworzenie prezentacji, materiałów promocyjnych i reklamowych, uczestnictwo w targach i wydarzeniach oraz wdrażanie promocji sprzedaży;
  • Ścisła współpraca z regionalnym zespołem sprzedaży w celu zapewnienia zgodności i wsparcia w regionie;
  • Adaptacja i wdrażanie globalnych kampanii, komunikatów prasowych, treści internetowych i materiałów w językach lokalnych;
  • Generowanie miesięcznych raportów szczegółowo opisujących lokalne działania marketingowe i analiza ich wpływu;
  • Współpraca z klientami, partnerami zewnętrznymi, a także z globalnymi i regionalnymi kolegami z Działu Marketingu;
  • Zarządzanie listami kontaktowymi (CRM)  oraz efektywna realizacja kampanii (marketing automation).

Taki jest Twój profil:
  • Stopień licencjata w dziedzinie marketingu, zarządzania biznesem lub pokrewnym obszarze;
  • Udokumentowane doświadczenie w obszarze marketingu lub wsparcia sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem zorientowania na klienta;
  • Silne zrozumienie kanałów i narzędzi marketingowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, ze znajomością języków obcych język polski i angielski jest wymagany;
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu  i zarządzania wieloma projektami jednocześnie;
  • Silne umiejętności analityczne i zdolność interpretacji danych w celu podejmowania decyzji;

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej, globalnej firmie;
  • Pakiet wdrożeniowy - pełne szkolenie i wsparcie doświadczonych menedżerów i pracowników, którzy zadbają, abyś czuł się komfortowo wykonując nowo powierzone zadania;
  • Hybrydowy system pracy;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie;
  • Roczny bonus, system kafeterii;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy; pracę w międzynarodowym zespole, interesujące projekty i zadania.

Be part of our ZF team as Marketing Expert and apply now!

Contact

Aleksandra Bielak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, CRM, Marketing, Technology