Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Pracujte v čele inovácie automobilového priemyslu so spoločnosťou ZF,
jedného z popredných svetových dodávateľov automobilového priemyslu.

Technik kvality v metrologickom laboratóriu

Miesto:

Trnava, TA, SK, 91701

Req ID 20104 |[[filter6]], Slovensko

Náplň práce: (tasks)

  • výkon činností spojených s rozmerovými skúškami, vykonávanie kalibrácií meradiel na 3D meracích zariadeniach v mierkovom laboratóriu
  • vytváranie meracích programov v systéme Zeiss Calypso
  • aktualizácia informácií a zadávanie nových skúšobných prostriedkov do podnikového programu na správu meradiel
  • príprava meradiel pre externú kalibráciu
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami v oblasti merania

Požiadavky: (profile)

  • VŠ alebo SŠ strojárskeho zamerania alebo porovnateľné technické vzdelanie
  • orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • prax v oblasti strojárstva, merania a kalibrácii výhodou
  • znalosť nemčiny alebo angličtiny výhodou
  • záujem ďalej sa vzdelávať, komunikatívnosť, rozhodnosť, dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť

Platové podmienky: (salary)

  • Mesačná mzda od 1 100 €

(vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 816 €

Be part of our ZF team as Technik kvality v metrologickom laboratóriu and apply now!

Contact

Lucia Karvašová