Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Pracujte v čele inovácie automobilového priemyslu so spoločnosťou ZF,
jedného z popredných svetových dodávateľov automobilového priemyslu.

Technik kvality

Miesto:

Trnava, Tranvský kraj, SK, 91701

Req ID 14704

Náplň práce

  • •    Preverovanie a sledovanie reklamácií dodávateľov  - zodpovednosť za sledovanie nápravných opatrenií
    •    Komunikácia s dodávateľmi, aj v rámci firmy - s oddelením nákupu, kvality, výroby, technológie, a pod.
    •    Spolupráca pri činnostiach na oddelení spojených s kvalitou nakupovaných dielov
    •    Zaznamenávanie, sledovanie a vyhodnocovanie ukazovateľov internej kvality

Požiadavky

  • SŠ technického zamerania alebo VŠ strojárskeho / technického zamerania
  • Schopnosť čítania technických výkresov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - pravidelná komunikácia cez MS Teams, telefón, F2F
  • Znalosť základných nástrojov riadenia kvality a schopnosť ich implementácia výhodou

Ponúkáme

  • Mesačná mzda od 1 200 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)
  • Dovolenková a vianočná odmena, vernostné
  • DDS
  • nadštandardné lekárske prehliadky, ďalšie mimoriadne odmeny

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 1000,00 €

Be part of our ZF team as Technik kvality and apply now!

Contact

Tereza Včeláková