What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

R&D Inžinier - Konštruktér

Country/Region:  SK
Location:

Trnava, TA, SK, 91701

Req ID 65724 Trnava, Slovakia

Náplň práce:

  • Vyhodnotenie špecifikácií a požiadaviek zákazníkov pre produkty hnacieho ústrojenstva
  • Účasť na preverovaní požiadaviek a objasňovaní technických okrajových podmienok v koordinácii s ostatnými odbornými oddeleniami.
  • Technická komunikácia s partnermi z R&D, zákazníkom, dodávateľmi, nákupom, výrobou a kvalitou v rámci celého sveta (telefonicky, písomne alebo osobne).
  • Dimenzovanie a technické výpočty špecifické pre produkt.
  • Tvorba a uvoľňovanie výkresovej dokumentácie 2D a 3D v CAD (program Creo)
  • Tvorba kusovníkov a zmenových požiadaviek
  • Tvorba požiadaviek obstarávania prototypov
  • Interné a externé technické prezentácie výsledkov práce

Požiadavky:

  • VŠ I. alebo II. stupňa technického zamerania – strojárstvo, mechatronika, elektrotechnika alebo podobné zameranie
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Skúsenosti v programoch CAD (Creo, Solidworks, Catia, ...)
  • Skúsenosti v programoch FEM a SAP výhodou
  • Analytické myslenie, samostatnosť, riešenie problémov, dobré prezentačné zručnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
  • Predošlé skúsenosti v automotive (projekty na školách, brigády, stáže, atď.) výhodou

Ponúkame:

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Vernostné
  • Pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • Ďalšie mimoriadne odmeny
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Mesačná mzda od 1 600 €  (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií). Možnosť ponuky vyššej mzdy na tejto pozícii závisí od kvalifikácie a skúseností.

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení   neskorších predpisov: od 1 275€

Be part of our ZF team as R&D Inžinier - Konštruktér and apply now!

Contact

Lucia Karvašová

+421 36 629 4616

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: R&D, CAD, Drafting, ERP, Research, Engineering, Technology