Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Pracujte v čele inovácie automobilového priemyslu so spoločnosťou ZF,
jedného z popredných svetových dodávateľov automobilového priemyslu.

Projektový manažér R&D

Miesto:

Trnava, TA, SK, 91701

Req ID 22125

Hľadáme nových kolegov pre pioniersky projekt v oblasti eMobility na našom oddelení. Pridajte sa k nám a využite šancu formovať budúcnosť!

Náplň práce

  • Vedenie a riadenie medzinárodných projektov v rámci oddelenia R&D pre globálnych OEMs v oblasti automotive E-mobility
  • Vedenie a koordinovanie medzinárodného tímu špecialistov
  • Koordinácia požiadaviek, technických návrhov a zmien so zákazníkom na TOP úrovni
  • Dohľad nad projektovým rozpočtom, termínmi, dizajnom produktov a ich nákladov

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie technického alebo elektrotechnického smeru
  • Prax 2 roky v oblasti vývoja, projektového manažmentu alebo zaistenia kvality či predaja priemyselných produktov je výhodou (pre skúseného R&D manažéra je pripravený nástupný motivačný bonus)
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Manažérske a vodcovské schopnosti, aktívny prístup pri riešení problémov
  • Skúsenosť s priamou komunikáciou so zákazníkmi ohľadom technických tém je výhodou

Ponúkáme

  • Mesačná mzda od 1916 € do 2465 €  (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií), možnosť ponuky vyššej mzdy na tejto pozícii závisí od kvalifikácie a skúseností

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení   neskorších predpisov: od 1500 € do 1967 €

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Odborné školenia (aj v zahraničí)
  • Konto pracovného času
  • Zmenové príplatky, príplatok na dopravu
  • 13., 14. plat
  • Vernostné, pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Be part of our ZF team as Projektový manažér R&D and apply now!

Contact

Tereza Včeláková