Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Pracujte v čele inovácie automobilového priemyslu so spoločnosťou ZF,
jedného z popredných svetových dodávateľov automobilového priemyslu.

Operational Plant Buyer

Miesto:

Trnava, Tranvský kraj, SK, 91701

Req ID 16696 | Trnava, Slovensko

Náplň práce:

• Zodpovednosť za aktivity v rámci operatívneho nákupu pre oblasť Facility manažment
• Každodenná komnukácia so žiadateľmi služieb
• Komunikácia s dodávateľmi (cenové ponuky, vyjednávanie, organizovanie výberových konaní)
• Vytváranie objednávok, práca so zmluvami, ďalšie úkony spojené s internými pravidlami na oddelení
• Optimalizácia nákupných procesov (manažment a hodnotenie dodávateľov, úspory a ostatné KPI)

Požiadavky:

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
•  Min. 3 roky praxe veľkou výhodou
•  Anglický jazyk slovom aj písmom podmienkou, nemecký jazyk výhodou
•  Analytické myslenie, schopnosť systematicky a samostane pracovať, zmysel pre tímovú prácu a vyjadriť svoj názor
•  MS office na úrovni užívateľa (excel výhodou), znalosti SAP výhodou

Ponúkame:

• školenia online aj prezenčne
• Doplnkové dôchodkové poistenie
• Rekreačné poukazy
• Dovolenková a vianočná odmena
• Čiastočná práca z domu

Be part of our ZF team as Operational Plant Buyer and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA