Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Pracujte v čele inovácie automobilového priemyslu so spoločnosťou ZF,
jedného z popredných svetových dodávateľov automobilového priemyslu.

Inžinier R&D

Miesto:

Trnava, TA, SK, 91701

Req ID 22022

Hľadáme nových kolegov pre nový projekt v oblasti E-mobility na našom oddelení. Pridajte sa k nám a využite šancu formovať budúcnosť!

Náplň práce

  • Vyhodnotenie požiadaviek zákazníkov
  • Definovať a vyhodnotiť nový koncept elektromotora
  • Vytváranie a uvoľňovanie výkresovej dokumentácie (program 3D CAD Creo)
  • Základné výpočty a simulácie (aj svojpomocné simulácie)
  • Interpretácia a organizácia komplikovanejších simulácii
  • Technická komunikácia s partnermi z R&D, zákazníkom, dodávateľmi, nákupom, výrobou a kvalitou v rámci celého sveta

Požiadavky

  • VŠ II. stupňa technického zamerania – mechatronika, elektrotechnika alebo podobné zameranie
  • Predošlé skúsenosti v automotive (projekty na školách, brigády, stáže, atď.)
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka – pravidelná komunikácia cez MS Teams, osobne alebo telefonicky
  • Skúsenosti v programoch CAD/FEM

Ponúkáme

  • Mesačná mzda od 1.270 €  (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií), možnosť ponuky vyššej mzdy na tejto pozícii závisí od kvalifikácie a skúseností

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení   neskorších predpisov: od 1070 €

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Odborné školenia (aj v zahraničí)
  • Konto pracovného času
  • Zmenové príplatky, príplatok na dopravu
  • 13., 14. plat
  • Vernostné, pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Be part of our ZF team as Inžinier R&D and apply now!

Contact

Tereza Včeláková