Loading...

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Human Resources Specialist

Location:

Trnava, Tranvský kraj, SK, 91701

Req ID 16027 Trnava, Slovakia

Náplň práce:

• Organizuje lekárske prehliadky zamestnancov;
• Vedie agendu pracovných odevov;
• Zabezpečuje aktualizáciu informačných tabúľ;
• Spolupracuje so stravovacou spoločnosťou;
• Spolupracuje pri všetkých aktivitách zaisťovaných v rámci sociálneho programu,
• Spolupracuje pri firemných akciách – family day, vianočný večierok,
• Vedie agendu rekreačných poukazov,
• Administratívne činnosti spojené s fungovaním oddelenia.

Požiadavky:

• SŠ vzdelanie alebo VŠ vzdelanie;
• Anglický jazyk – úroveň B1;
• Znalosť pracovného práva a súvisiacich právnych predpisov,
• Min. 2 ročná prax v odbore výhodou;
• MS Office na úrovni pokročilý (znalosť programov SOFTIP, BIS –Eskon a SAP výhodou);
• Ochota ďalej sa vzdelávať;
• Prezentačné zručnosti, precíznosť, diskrétnosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť.

Dalej ponúkame:

• Možnosť čiastočne pracovať na Home Office;
• Mesačná mzda od 980,00 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií);
• Školenia a online kurzy;
• Doplnkové dôchodkové sporenie;
• Rekreačné poukazy;
• Dovolenková a vianočná odmena.

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení   neskorších predpisov: od 763 €

Be part of our ZF team as Human Resources Specialist and apply now!

Contact

JUSTYNA GADZINSKA

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.

Job Segment: ERP, HR, SAP, Technology, Human Resources