Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Manažer logistiky

Req ID 379 | Stankov, Česká republika

Náplň práce:

  • Vedení projektů v oblasti logistiky, tvorba a implementace plánu s ohledem na dostupné zdroje a následný reporting
  • Řízení toku informací interně, se zákazníky i dodavateli
  • Navrhování opatření vedoucích ke zlepšení logistických procesů
  • Nastavování optimálního toku materiálu, zodpovědnost za fungování skladu

  • Vedení, hodnocení a rozvoj zaměstnanců napříč oddělením logistiky

Uvítáme:

  • Min. 3 roky zkušeností z logistiky v oblasti automotive (OEM nebo Tier 1), JIT nebo JIS
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost práce na PC (MS Office), SAP

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Pravidelné navyšování platů a roční bonusy
  • Flexibilní časové konto
  • Firemní jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč)
  • Dovolená nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně
  • Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní posilovna zdarma
  • Firemní kulturní akce

Staň se součástí ZF jako Manažer logistiky !

Kontakt:

ANNA PLAWECKA