Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Projektový inženýr

Místo:

Staňkov,  Plzen Region, CZ, 345 61

Req ID 24838

Co budete dělat

  • Řídit náběh interních projektů montáže vysokozdvižných vozíků
  • Podporovat výrobu a logistiku při zavádění nových procesů a produktů
  • Optimalizovat stávající procesy, zajišťovat postupnou automatizaci výroby
  • Koordinovat aktivity členů projektového týmu
  • Spolupracovat s jednotlivými odděleními, pravidelně reportovat

Co byste měli mít

  • Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, 5proč)
  • Ochota k příležitostnému cestování

Co u nás získáte

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti, práci v moderním prostředí
  • Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu
  • Finanční bonusy a pravidelné navyšování platů
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Flexibilní časové konto
  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní posilovna zdarma

Staňte se součástí ZF jako Projektový inženýr !

Kontakt:

Igor Culek

(+420) 727 884 604