Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Vývojový inženýr - vibrační testy

Místo:

Plzen,  Plzen Region, CZ, 31800

Req ID 13319

Do R&D centra v Plzni hledáme nové kolegyně a kolegy pro oblast simulací a výpočtů. Staňte se součástí nového týmu, který se bude zabývat vyhodnocením měření vibrací a přípravou vibračních testů pro pohonného ústrojí nákladních vozů a průmyslových aplikací, a to včetně plně elektrických vozidel.

Co budete dělat

  • Zpracování a analýza výstupů z vibračních měření prováděných na reálných vozidlech (osobní auta, náklaďáky, elektrická formule)
  • Skriptování, programování nástrojů pro jejich automatizaci a zefektivnění
  • Příprava testů pro vibrační lavice (shaker test bench) na základě naměřených dat
  • Spolupráce v mezinárodním projektovém týmu
  • Vývoj nových metod a nástrojů

Co byste měli mít

  • VŠ vzdělání technického směru zaměřené na výpočty, strojírenství nebo jiný srovnatelný obor
  • Základy programování pro automatizaci a zefektivnění procesů (Matlab, VBA, Python, C, apod.)
  • Znalosti z oblasti vibrací, vibračních analýz a měření nebo měřící techniky
  • Aktivní znalost anglického jazyka (komunikace přes skype, mail, f2f)
  • Profesní zkušenost z automobilového průmyslu, znalosti pohonného ústrojí výhodou

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Možnost Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další

Staňte se součástí ZF jako Vývojový inženýr - vibrační testy!

Kontakt

Tereza Včeláková