Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Vývojář SW aplikací (Desktop/Cloud)

Req ID 6651 | Plzen, Česká republika

V našem týmu vyvíjíme SW pro desktopové a cloudové aplikace, s použitím nejnovějších technologií jako jsou Azure DevOps, MS Power BI, Jenkins, OpenStack, Ansible,…

Co budete dělat

  • Na základě uživatelských požadavků budete navrhovat vlastní řešení SW nástrojů různých typů (CI/CD, Stand-alone aplikace, Plug-iny, …) ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Navrhovat architekturu SW
  • Testovat funkčnost SW nástrojů (automatické i manuální testování)
  • Komunikovat a zajišťovat technickou podporu celosvětově pro kolegy ze ZF
  • Po získání zkušeností se můžete stát školitelem pro danou oblast

Co byste měli mít

  • Vzdělání se zaměřením na informatiku, kybernetiku, aplikované vědy apod.
  • Znalost algoritmizace a principů OOP
  • Praktické zkušenosti s alespoň jedním z těchto jazyků C#/Java/Python
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Aktivní přístup, analytické myšlení, samostatnost

Co u nás získáte

  • Možnost posunout se do role experta v dané oblasti
  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staň se součástí ZF jako Vývojář SW aplikací (Desktop/Cloud) !

Kontakt:

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482