Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Vývojář CI/CD

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 21928

V našem týmu zavádíme do projektů principy Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/CD), jako jeden ze základních prvků DevOps. Cílovým prostředím je Microsoft Azure DevOps a Windows.

Co budete dělat

  • Zavádět CI/CD do jednotlivých projektů v ZF, popř. migrovat CI/CD ze stávající platformy Jenkins
  • Poskytovat projektům CI/CD jako službu, monitorovat průběh, operativně řešit vzniklé problémy
  • Navrhovat pipeliny a automatizační skripty (Python, REST API různých aplikací)
  • Implementovat sběr dat a vizualizaci v dashboardech (Python, SQL, MS Power BI).
  • Podílet se na návrzích standardizace řešení CI/CD v rámci ZF

Co byste měli mít

  • Vzdělání se zaměřením na informatiku, kybernetiku, aplikované vědy apod.
  • Znalost jazyka Python nebo Java
  • Znalost systému správy verzí GIT
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (f2f, mail, MS teams)
  • Aktivní přístup, analytické myšlení, samostatnost

Výhodou:

  • Zkušenost s Azure DevOps, Jenkins, jFrog Artifactory, CONAN.io, CMake
  • Zkušenost s CI/CD a praktikami DevOps, s agilním vývojem
  • Zkušenosti s používáním tool API (REST API) a automatizačních metod

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířenou monost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Staňte se součástí ZF jako Vývojář CI/CD !

Kontakt:

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482