Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Motion/Video designer

Req ID 9129 | Plzen, Česká republika

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici motion/video designéra na vybraný projekt prezentace produktů společnosti.

Co Vás čeká

  • Tvorba propagačního produktového videa společnosti – práce na konkrétním projektu (video s produktovým portfoliem)
  • Práce s korporátním vizuálem a manuály
  • Zpracování storyboardu a kompletní realizace videa

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Výbornou znalost programů Adobe (After Effects, Premiere Pro), znalost 3D nástrojů jako Blender, Cinema 4D nebo 3DS Max
  • Zkušenost s vytvářením 3D a 2D video animací a motion animací
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, odpovědnost a systematičnost práce
  • Studium v oboru či praxe

Výhodou

  • Zkušenosti s ozvučením videa (audio knihovny, zvukové efekty atd.)
  • Zkušenosti s natáčením produktových videí
  • Probíhající nebo ukončené studium v oboru multimédia/intermédia/animace/interaktivní tvorba

Nabízíme

  • Práci na částečný úvazek (DPP/DPČ)
  • Možnost být součástí součástí kvalifikovaného, profesionálního a agilního týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost další spolupráce
  • Zázemí a zkušenosti z velké mezinárodní firmy ZF
  • Práci v centru Plzně
  • Dobrou kávu a čaj neomezeně

Staň se součástí ZF jako Motion/Video designer!

Kontakt:

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482