Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Koordinátor vývoje basic SW

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 24030

Do R&D centra v Plzni hledáme koordinátora vývoje SW pro e-mobilitu a pohonné systémy nákladních vozů, autobusů, stavebních strojů apod.

Co budete dělat

  • Koordinovat činnosti na projektu vývoje basic SW platformě
  • Plánovat zdroje a kompetence v rámci týmu
  • Komunikovat se zákazníkem z hlediska plánování projektů
  • Dohlížet na průběh projektu, pravidelně reportovat
  • Spolupracovat s týmem SW kvality

Co byste měli mít

  • Zkušenost na koordinační pozici v oblasti vývoje SW
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (pro komunikaci osobní, telefonickou i emailovou)
  • Zkušenosti v oblasti plánování a projektovém řízení
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

Výhodou

  • znalost agilních metod (SCRUM)

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířenou monost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Staň se součástí ZF jako Koordinátor vývoje basic SW !

Kontakt:

Tereza Včeláková

(+420) 373 736 489