What's Next? Join ZF!

ZF je globální technologická společnost poskytující systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslová řešení, a tím vytváří novou generaci mobility.

ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Díky čtyřem technologickým doménám společnosti Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving a Electric Mobility nabízí ZF komplexní produktová a softwarová řešení jak pro zavedené výrobce vozidel, tak také pro nově vznikající poskytovatele služeb v oblasti dopravy a mobility. ZF se podílí na elektrifikaci široké škály typů vozidel. Díky svým produktům přispívá společnost ke snižování emisí, ochraně klimatu a posílení bezpečné mobility.

SW coordinator

Stát/region:  CZ
Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 44561 | Plzeň, Česká republika

ZF Engineering Plzeň se stává důležitým centrem pro aplikace z oblasti e-mobility. Jedním z nových projektů je vývoj a implementace SW funkcí řízení elektrických motorů, diagnostiky, zpracování signálů a simulace.
Máte zkušenosti z koordinování projektů? Využijte je pro technické vedení vývoje e-mobilů a hybridních převodovek (MHEV, PHEV, EV).

Co Vás čeká?

· komunikace se zákazníkem a vývojovým týmem SW
· plánování prací na projektu a release SW
· zpracovávat požadavky ze strany zákazníka a definovat změny SW na funkční úrovni
· organizace kontrolní/investigativní schůzky se zákazníky a interními týmy SW vývojářů
· držení aktuální znalosti o stavu projektu z technického hlediska

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?

· VŠ technické vzdělání z oblasti mechatroniky, elektrotechniky, automobilového inženýrství apod.
· zkušenost s vývojem SW
· znalost automotive standardů, např. Automotive Spice, ISO 26262

Co u nás získáte:

· Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
· Spolupráci na mezinárodních projektech
· Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
· Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
· Rozšířenou možnost práce z domova a 25 dní dovolené
· Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
· Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
· Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Be part of our ZF team as SW coordinator and apply now!

Contact

Kateřina Švarcová