Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Funkční SW vývojář pro e-mobilitu / motor control

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 30629

ZF Engineering Plzeň se stává důležitým centrem pro aplikace z oblasti e-mobility. Jedním z nových projektů je vývoj a implementace SW funkcí řízení elektrických motorů, diagnostiky, zpracování signálů a simulace.

Máte zkušenosti z oblasti řízení elektrických pohonů? Využijte je pro vývoj e-mobilů a hybridních převodovek (MHEV, PHEV, EV).

Co Vás čeká?

· Vývoj funkcí řízení elektrických motorů

· Principiální simulace funkcionality a komponent pohonného ústrojí v prostředí Matlab/Simulink

· Ověření výsledků simulací na HiL nebo reálném systému/motoru

· Definice funkčních požadavků v IBM/Doors

· Design a implementace algorytmů v C, Matlab/Simulink/Stateflow/Targetlink

· Návrh funkčních testů v simulačním prostředí; implementační testy a statická analýza kódu

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?

· Vzdělání v oboru elektrotechnika, pohona, výkonová elektronika, mechatronika, kybernetika apod.

· Zkušenosti z oblasti pohonů (řízení motorů)

· Zkušenosti s vývojem SW v C, znalost UML, IBM/Doors, Git

· Zkušenosti s model-based vývojem SW v Matlab/Simulink a dSpace/TargetLink

· Výhodou zkušenosti z vývoje pro automotive

· Znalost angličtiny umožňující profesionální práci, němčina výhodou

Be part of our ZF team as Funkční SW vývojář pro e-mobilitu / motor control and apply now!

Contact

Kateřina Švarcová