Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Problem resolution koordinátor - výkonová elektronika

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 33747

Společnost ZF Engineering Plzeň nově nabízí uplatnění ve vývoji HW na systémové úrovni. Zajímá vás výkonová elektronika? Máte zkušenosti se změnovým řízením ve vývoji? V současné době se podílíme na zajištění a realizaci projektů vývoje pohonů pro naše zákazníky z řad renomovaných automobilek. Aktuálně hledáme kolegu na pozici Problem resolution koordinátora.

Co budete dělat:

• Koordinovat proces HW/ME pro všechny svěřené systémové projekty výkonové elektroniky (vývoj invertorů)
• Navrhovat řešení požadavků ze strany externích zákazníků na vývoj produktů
• Provádět vyhodnocení chybových stavů získaných v průběhu systémového testování a ve spolupráci s dalšími členy týmu navrhovat nejvýhodnější řešení na nápravu
• Analyzovat vadné díly a navrhovat vhodná řešení
• Na základě zjištění koordinovat vývojový tým při realizaci úprav a zapracování požadavků

Co byste měli mít:

• VŠ technické vzdělání z oblasti mechatroniky, elektrotechniky, automobilového inženýrství apod.
• Odborné znalosti v oblasti výkonové elektroniky
• Zkušenosti s projektovým řízením a změnovými požadavky zákazníků v technickém vývoji
• Znalost automotive standardů, např. Automotive Spice, ISO 26262
• Vyjednávací schopnosti a výborné komunikační dovednosti, budete v kontaktu s našimi externími zákazníky

Výhodou:

• Znalost nástrojů pro konfigurační projektové řízení (Clear Case, Doors, nebo dalších obdobných nástrojů)

Nabízíme:

• Zaškolení v dané problematice pod vedením zkušených expertů z našich zahraničních lokací a možnost dalšího kariérního růstu
• Spolupráci na mezinárodních projektech
• Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
• Příspěvek na jazykové vzdělávání
• Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
• Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
• Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
• Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
• Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další

Be part of our ZF team as Problem resolution koordinátor - výkonová elektronika and apply now!

Contact

Kateřina Švarcová