Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Koordinátor systémových testů HW - výkonová elektronika

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 33746

Společnost ZF Engineering Plzeň nově nabízí uplatnění ve vývoji HW na systémové úrovni. Zajímá vás výkonová elektronika? Máte zkušenosti s návrhem HW komponent pro oblast e-moblity? V současné době se podílíme na zajištění a realizaci projektů vývoje pohonů pro naše zákazníky z řad renomovaných automobilek.

Co budete dělat:

•    Koordinovat testování HW (invertorů) na systémové úrovni ve spolupráci s externími zákazníky a interními týmy vývojářů.
•    Zpracovávat požadavky ze strany našich zákazníků a definovat rozsah testů na systémové, případně i funkční úrovni.
•    Schvalovat návrhy testovacích případů a vyhodnocovat výsledky po jejich provedení.
•    Na základě předchozích zkušeností budete upravovat procesy testování a zajišťovat jejich zavedení v rámci společnosti.
•    Komunikovat s interními a externími dodavateli testovacích služeb (certifikované laboratoře, orgány činné ve schvalování dle standardů atd.).
•    Organizovat kontrolní schůzky s externími zákazníky a interními týmy HW vývojářů a testerů.

Co byste měli mít:

•    VŠ technické vzdělání z oblasti mechatroniky, elektrotechniky, automobilového inženýrství apod.
•    Odborné znalosti v oblasti elektroniky, mechatroniky a měřicí techniky
•    Znalosti v oblasti testování HW a výkonové elektroniky
•    Znalost automotive standardů, např. Automotive Spice, ISO 26262
•    Samostatný, systematický a analytický způsob práce

Výhodou:

•    Znalost používaných diagnostických systémů výhodou (UDS přes CAN atd.).
•    Znalost nástrojů a testovacích prostředí (Doors, Vector tools apod.)

Nabízíme:

•    Zaškolení v dané problematice pod vedením zkušených expertů z našich zahraničních lokací a možnost dalšího kariérního růstu
•    Spolupráci na mezinárodních projektech
•    Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
•    Příspěvek na jazykové vzdělávání
•    Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
•    Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
•    Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
•    Příspěvek na home ffice a penzijní/životní pojištění
•    Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další

Be part of our ZF team as Koordinátor systémových testů HW - výkonová elektronika and apply now!

Contact

Kateřina Švarcová