Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Koordinátor environmentálního testování

Místo:

Plzeň,  Plzen Region, CZ, 301 00

Req ID 39358 | Plzeň, Česká republika

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl/a bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy na pozici koordinátora pro testování řídících jednotek převodovek.

Pracovní náplň:
Environmentální testování – jako základní článek při vývoji jednotlivých mechatronických komponent automatických převodovek (pro BMW, Audi, …) a pojezdových mechanismů vyvíjených v naší společnosti. Testování v laboratorních podmínkách.

•    Plánování vývojových testů řídících jednotek automatických převodovek
•    Zodpovědnost za provedení kompletních testů
•    Tvorba testovací specifikace dle požadavků zákazníka
•    Koordinace environmentálních testů s elektrickými testy a testy elektromagnetické kompatibility
•    Podpora při testování
•    Vyhodnocování výsledků, analýza závad a spolupráce na definování opatření
•    Využívání moderních zkušebních metod
•    Spolupráce na jedinečných projektech s dalšími vývojovými centry firmy ZF

Požadujeme:
•    VŠ vzdělání v oborech: elektrotechnika / elektronika
•    Znalost a zájem o oblast elektroniky
•    Znalost AJ na komunikativní úrovni (podpoříme jazykovými kurzy), Nj výhodou
•    Ochotu učit se novým věcem a podílet se na celém procesu testování (od přípravy, přes vlastní realizaci, až po analýzu a ověření výsledků).

Nabízíme:
•    Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
•    Spolupráci na mezinárodních projektech
•    Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí akreditované laboratoře
•    Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
•    Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
•    Home Office a 25 dní dovolené
•    Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
•    Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
•    Dotované stravování ve firemní kantýně

Be part of our ZF team as Koordinátor environmentálního testování and apply now!

Contact

Kateřina Švarcová