What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Vedúci údržby a správy budov

Country/Region:  SK
Location:

Nove Mesto nad Vahom, Trenciansky kraj, SK, 91701

Req ID 63351 |[[filter6]], Slovakia

Náplň práce:

  • riadenie a koordinácia práce pracovníkov oddelenia údržby
  • sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení, spolupráca s ostatnými oddeleniami na ich odstraňovaní
  • spolupráca s oddelením inžinieringu pri preberaní a validácii liniek a zariadení do procesu
  • tvorba a riadenie rozpočtu pre oddelenie údržby
  • koordinácia a riadenie TPM aktivít a preventívnej údržby
  • komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov a služieb
  • zabezpečovanie správy, údržby a opravy budovy a prislúchajúcich technológií
  • zabezpečovanie externých služieb týkajúcich sa správy a údržby budovy
  • riešenie prípadných havarijných situácií súvisiacich so správou a údržbou budovy
  • koordinácia manažmentu energií

Požiadavky na zamestnanca:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • anglický jazyk – plynule slovom aj písmom (B2)

  • min. 5 rokov praxe na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
  • skúsenosti s riadením výrobných procesov
  • znalosť príslušnej legislatívy v oblasti správy budov -  prehliadky, revízie, normy
  • znalosť mechanických, elektrických, hydraulických a pneumatických zariadení
  • znalosť technickej dokumentácie a orientácia na trhu s technickými výrobkami, strojmi a službami
  • Microsoft Office – pokročilý

 Kľúčové zručnosti:

  • schopnosť viesť a motivovať tím
  • schopnosť určovať priority pri práci pod stresom
  • dobré organizačné a riadiace schopnosti
  • komunikatívnosť, flexibilita a riadiace schopnosti

Ponúkame:

  • dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
  • príspevok na dopravu
  • odmena pri pracovných jubileách
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • deň voľna pri narodení dieťaťa
  • deň voľna v prípade vlastnej svadbyflexibilný pracovný čas
  • zamestnanecké benefity
  • zamestnanecké zľavy
  • firemné zájazdy
  • Multisport karty

Mesačná mzda od 2 500 € / brutto Mzda závisí od skúseností a kvalifikácie uchádzača.

Be part of our ZF team as Vedúci údržby a správy budov and apply now!

Contact

Lucia Karvašová

+421 36 629 4616

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Hydraulics, Engineer, Technical Support, Engineering, Technology