Test Manager Walidacji Algorytmów

Req ID 4772 Lodz, Poland

Test Manager walidacji algorytmów jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem testującym algorytmy autonomicznej jazdy oraz systemów wsparcia kierowcy. Na tym stanowisku będziesz mieć okazję pracy z ludźmi na całym świecie przy współtworzeniu kompletnych produktów dla czołowych producentów pojazdów osobowych i użytkowych. Jeżeli jesteś osobą odważną, niebojącą się wyzwań to ta praca jest dla Ciebie. Dołącz do ZF Łódź!

 Zadania:

  • Planowanie strategii i pracy dla zespołów projektowych;
  • Proponowanie rozwiązań oraz wyznaczanie kierunków usprawniających proces testowania;
  • Koordynacja zespołu walidacji algorytmów oraz współpraca z całym zespołem softwarowym;
  • Szacowanie ryzyka oraz wyznaczanie priorytetów;
  • Poprawne alokowanie członków zespołu projektowego;
  • Współpraca z przełożonymi liniowymi;
  • Weryfikacja pracy oraz odbiór zadań członków zespołu;
  • Dostarczanie pracy klientom wewnętrznym oraz raportowanie postępu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, informatyka, elektrotechnika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne);
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz projektami;
  • Doświadczenie techniczne z inżynierii oprogramowania lub testowania;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość standardów automotive (ISO-26262, Automotive SPICE, IATF 16949);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w podejmowaniu decyzji w celu osiągnięcia rezultatu.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii aktywnych systemów wspomagania kierowcy ADAS;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość specyfiki pracy branży automotive;
  • Znajomość narzędzi Integrity, DOORS, Squore;
  • Wiedza z zakresu metodologii „problem solving” oraz „task force”.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Uczestnictwo w szkoleniach;
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie);
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, Fruit Day, Chill-out Room, rabaty w sklepach).

Be part of our ZF team as Test Manager Walidacji Algorytmów and apply now!

Job Segment: Manager, Testing, R&D, Management, Research, Automotive, Technology