Programista Python

Req ID 4797 Lodz, Poland

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi poszukuje osób na stanowisko Junior/Mid Level Python Developer. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. To właśnie tutaj opracowujemy zaawansowane zabezpieczenia oraz przyszłościowe rozwiązania dla samochodów osobowych i dostawczych.

Twoje zadania:

  • Tworzenie skryptów wspomagających proces automatyzacji, budowania, walidacji oraz testowania oprogramowania;
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Azja).

Profil kandydata:

  • Dobra znajomość języka Python3 poparta doświadczeniem zawodowym lub własnymi projektami;
  • Znajomość zagadnień testowania będzie dodatkowym atutem (Unit testy, ISTQB);
  • Znajomość baz danych będzie dodatkowym atutem (MongoDB, MS SQL);
  • Znajomość Jenkins będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność programowania w innych językach takich jak Java będzie dodatkowym atutem;
  • Własne projekty oparte na platformach Arduino/RaspberryPi będą dodatkowym atutem;
  • Zainteresowanie szeroko pojętym IT, programowaniem i nowymi technologiami.

    Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.

Be part of our ZF team as Programista Python and apply now!

Contact

MARCIN ADAMUS

Job Segment: Developer, Java, SQL, Database, Technology, Research