Inżynier ds. algorytmów komfortu

Lodz, Poland

Twoje zadania:

  • Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związenego z funkcjonalnością aktywnego tempomatu (Adaptive Cruise Control);
  • Implementacja algorytmu w środowisku MATLAB Simulink;
  • Przygotowywanie modeli matematycznych, które pozwolą na wygenerowanie kodu w języku C;
  • Testowanie algorytmu na symulatorze oraz w pojeździe;
  • Udział w regularnych szkoleniach, webinarach;
  • Samodzielny rozwój.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
  • Znajomość teorii sterowania, przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość środowiska MATLAB Simulink;
  • Chęć do nauki oraz umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów wbudowanych oraz programowania w języku C.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu modelowania układów dynamicznych;
  • Znajomość pakietów Control System Toolbox oraz Stateflow środowiska MATLAB;
  • Wiedza z zakresu projektowania układów regulacji;
  • Podstawowa znajomość działania układu aktywnego tempomatu.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Inżynier ds. algorytmów komfortu and apply now!

Job Segment: R&D, Research