Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Technolog

Místo:

Klásterec nad Ohrí, Usti nad Labem Region, CZ, 431 51

Req ID 13994

Co budete dělat:

  • Komplexně zajišťovat technologickou způsobilost svěřených výrob
  • Zajišťovat přestavby výrobních linek
  • Řídit a vést přidělené projekty
  • Vytvářet pracovní postupy, plány údržby a jejich zavádění do systému
  • Zajišťovat proces systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení

Co byste měli mít:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (elektro)
  • Zkušenosti na podobné pozici v automotive
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (pro denní komunikaci)
  • Časová flexibilita - cestování
  • Řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Co u nás získáte:

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Be part of our ZF team as Technolog and apply now!

Contact

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482