Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Specialista údržby výroby

Místo:

Klásterec nad Ohrí, Usti nad Labem Region, CZ, 431 51

Req ID 4287 | Klásterec nad Ohrí, Česká republika

Co budete dělat

  • Komplexní zajištění technologické kompetence svěřené výroby, optimalizace a implementace nových výrobních procesů
  • Pravidelné kontroly (stroje, linky, nastavení) a hlavní údržbu výroby
  • Zajišťovat přestavby výrobních linek
  • Komunikovat s dodavateli zařízení, řešit případné problémy
  • Denně pracovat s technickou dokumentací (tvorba návodů, pracovních postupů, plánů údržby atd.)

Co byste měli mít

  • Zkušenost na obdobné pozici v oblasti automotive
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Vyhlášku 50/78 Sb. min. paragraf 6
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (pro denní komunikaci)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co u nás získáte

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Staň se součástí ZF jako Specialista údržby výroby !

Kontakt:

Igor Culek

(+420) 727 884 604