Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

MES specialista

Místo:

Klásterec nad Ohrí, Usti nad Labem Region, CZ, 431 51

Req ID 12916

Co budete dělat

  • Navrhovat a definovat požadavky na systém, vytvářet integrační specifikace vč. zajištění nacenění
  • Řídit projekty a koordinovat dodavatele zařízení
  • Implementovat systém do výrobních linek
  • Zajišťovat systém testování (provedení funkčních a akceptačních testů)
  • Řešit případné problémy, servisní a změnový management, podporovat zlepšování

Co byste měli mít

  • Zkušenost s implementací MES programů a procesů
  • Znalost práce se SW systémy plánování pro výrobní procesy, propojení MES s ERP
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT nebo automatizace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, NJ výhodou (pro denní komunikaci)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co u nás získáte

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF, nejmodernější technologie
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)
  • Práce v mezinárodním týmu, možnost uplatnit cizí jazyky

Staňte se součástí ZF jako MES specialista !

Kontakt:

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482