Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Electronics Engineer (Robotika)

Místo:

Klásterec nad Ohrí, Usti nad Labem Region, CZ, 431 51

Req ID 4115 | Klásterec nad Ohrí, Česká republika

Co budete dělat

  • Provádět výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a bezpečného provozu výrobních strojů a zařízení dle nejnovějších technických poznatků
  • Správa robotů Stäubli, KUKA, Universal Robots – tvorba a úpravy stávajících programů, tvorba záloh, komunikace s integrátorem
  • Přejímka nových robotických pracovišť, optimalizace výrobních procesů, koordinace servisu
  • Interní zaškolování obslužného personálu

Co byste měli mít

  • Zkušenost min. 3 roky na obdobné pozici v oblasti automotive
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (elektro)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (pro denní komunikaci)
  • Znalost robotických systémů – výhodou znalost systémů Stäubli, KUKA, Universal Robots
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co u nás získáte

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Staňte se součástí ZF jako Electronics Engineer (Robotika) !

Kontakt:

Kateřina Kotyzová

(+420) 373 736 482