Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Technolog montáží

Stát/region:  CZ
Místo:

Jablonec nad Nisou, CZ

Req ID 73969 | Jablonec, Czech Republic, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Co bude Vaše náplň práce:

  • spolupráce na vývoji nových montážních linek, nástrojů a přípravků a jejich zavádění do výroby
  • podpora a optimalizace montážních procesů s důrazem na efektivitu a kvalitu výroby
  • monitorování a analýza výrobních dat s cílem zlepšení efektivity
  • implementace automatizovaných systémů výroby,  strojních vision systému a měření ve výrobě
  • zajištění dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů
  • řešení technických problémů na linkách a zajištění správné funkce zařízení

Jaký by měl být Váš profil:

  • středoškolské vzdělání s maturitou, nebo výuční list elektro, nástrojař, obráběč, mechanik strojů apod. (technický obor výhodou)
  • technické znalosti a praktické zkušenosti s výrobními procesy
  • znalost programování PLC
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • schopnost analyzovat a řešit problémy
  • zájem o automatizaci a moderní technologie ve výrobě
  • praktický přístup a schopnost samostatně řešit problémy
  • ochota učit se novým věcem a rozvíjet se v oblasti technologií výroby

Co nabízíme:

  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení

Be part of our ZF team as Technolog montáží and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.