Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Technik

Stát/region:  CZ
Místo:

Jablonec nad Nisou, CZ

Req ID 70036 | Jablonec, Czech Republic, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Pozice v oblasti testování brzových systémů u společnosti ZF je klíčová pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti vozidel. Jako člen týmu budete plánovat a provádět cyklické unavové testy částí brzového systému na rezonančních stavech. Vaše práce zahrnuje analýzu, dokumentaci a prezentaci výsledků testů, návrh adaptérů pro testování a spolupráci s interními a externími partnery. Pokud máte zájem o technologii a bezpečnost automobilů, tato pozice může být pro vás zajímavá!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • plánování a provádění cyklických unavových testů částí brzového systému na rezonančních stavech
  • Analýza, dokumentace a prezentace výsledků testů
  • návrh a realizace adaptérů pro testování
  • globální spolupráce s interními a externími partnery
  • organizace údržby a kalibrací na testovacích stavech

Jaký by měl být Váš profil:

  • vzdělání v oboru strojírenství/mechatroniky/elektro
  • zkušenosti v oboru vítány
  • znalosti v oboru testovací techniky a tenzometrických měření
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • schopnost pracovat v globálním týmu
  • schopnost pracovat samostatně
  • ochota dále se rozvíjet
  • anglický jazyk na dobré úrovni (slovem i písmem), německý jazyk výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a velmi pestrou pracovní náplň
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na Home Office
  • týden dovolené navíc = 25 dní
  • roční bonus za plnění stanovených cílů
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, školení a firemní akce
  • lékař a fyzioterapeut v areálu firmy
  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

Těšíme se na Váš životopis v anglickém jazyce!

Be part of our ZF team as Technik and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.