Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Engineering change manager

Stát/region:  CZ
Místo:

Jablonec nad Nisou, CZ

Req ID 70199 | Jablonec, Czech Republic, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Co bude Vaše náplň práce:

  • stanete se součástí týmu a budete zodpovědný za řízení změn po SOP v rámci oddělení vývoje
  • prezentovat změny zákazníkům a budete jejich partnerem pro technické výzvy
  • vytvářet prezentace a časové plány pro zákazníky s informacemi o změnách
  • řídit interní procesy s cílem implementovat a realizovat změny

Jaký by měl být Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • zkušenosti z odvětví automotive
  • anglický jazyk – plynulý projev slovem i písmem
  • dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k práci, flexibilita v řešení problémů
  • ŘP sk. B a ochota cestovat (občasné služební cesty)

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • profesní vzdělávání, možnost podílet se na zlepšování procesů v rámci týmu ECM
  • firemní stravování
  • příspěvky na penzijní pojištění a do Cafeterie
  • fyzioterapeutka a lékařka pro zaměstnance v areálu firmy
  • možnost práce na Home Office

Těšíme se na Váš životopis!

Be part of our ZF team as Engineering change manager and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.