Nahrávání...

Můžete pracovat v přední linii automotivních inovací společně se ZF,
protože my patříme k celosvětové špičce dodavatelů do automobilového průmyslu.

Inženýr kvality

Místo:

Hlavenec, Central Bohemian Region, CZ, 294 74

Req ID 23885

Pro naši pobočku ve Staré Boleslavi momentálně hledáme kolegy do oblasti kvality. Přidejte se k nám a podílejte se na výrobě nových generací bezpečnostních pásů!

Co budete dělat

  • Podílet se na zlepšování výroby z hlediska kvality a efektivity
  • Analyzovat zmetkovitost, hledat příčiny a nápravná opatření
  • Řídit dílenské kontroly a jejich pravidelné činnosti (uvolňování výroby, blokace)
  • Odpovídat za interní 8D proces a spolupracovat při řešení externích 8D, provádět interní audity
  • Zajišťovat dosažení cílů stanovených projektů a procesů

Co byste měli mít

  • Zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka (pro občasnou komunikaci)
  • Znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, MSA, SPC…)
  • Základy statistických a analytických metod, orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu (37,5 h/týden) a flexibilní časové konto
  • Benefit program Cafeterie (700 Kč/měsíc)
  • Roční a věrnostní odměny
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny za doporučení známého na pracovní pozici do ZF
  • Soutěže a akce pro zaměstnance

Be part of our ZF team as Inženýr kvality and apply now!

Contact

Igor Culek

(+420) 727 884 604