Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Specjalista ds. kadr i płac

Country/Region:  PL
Location:

Gliwice, Śląskie, PL, 44-121

Req ID 72388 | Gliwice, Poland, ZF Braking Systems Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników oraz dokumentacji pracowniczej,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Obsługa PPK, KZP oraz spraw związanych z ubezpieczeniami grupowymi,
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, PFRON, ZUS, kancelarie komornicze),
  • Odpowiedzialność za poprawne naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Zapewnienie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO) w kontekście przechowywania i przetwarzania danych pracowników.

Profil:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień podatkowych związanych ze stosunkiem pracy,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point),
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych (TETA, SAP) oraz systemu ZUS — Płatnik
  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie komunikatywnym (B2),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętności analityczne: zdolność do analizowania danych i tworzenia raportów.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Obszerny pakiet benefitów z różnych obszarów,
  • Szansę na rozwój w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • Możliwość realizacji zróżnicowanych zadań w interesujących projektach.

Be part of our ZF team as Specjalista ds. kadr i płac and apply now!

Contact

Karina Kucz-Rybka

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: ERP, SAP, Network, Technology