Specjalista ds. cyfryzacji

Location:

Gliwice, Śląskie , PL, 44-121

Req ID 24124

O stanowisku:

Głównym zadaniem będzie tworzenie i implementacja rozwiązań systemowych w celu zwiększenia efektywności wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa w zakresie wsparcia działu produkcji i działów wspierających.

Obowiązki:

  • Analiza potrzeb biznesowych w zakresie cyfryzacji;
  • Opracowywanie rozwiązań, z wykorzystaniem Microsoft Power Platform i innych rozwiązań typu „low-code platforms”;
  • Usprawnienia procesów przez implementacje nowych narzędzi;
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach usprawnień;
  • Zapewnienie aktualności i integralności danych;
  • Współpraca z działem IT;

Wymagania:

  • Znajomość platformy Microsoft Power Platform;
  • Doświadczenie i dobra znajomość baz danych w zakresie: raportowania, tworzenia zapytań, systemów i zarządzania bazami danych;
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server;
  • Podstawowa znajomość zasad działania sieci komputerowych i bezpieczeństwa sieci;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Be part of our ZF team as Specjalista ds. cyfryzacji and apply now!

Contact

ANNA SOSNA

Job Segment: System Administrator, Network, Technology