Inżynier ds. Jakości Klienta

Location:

Gliwice, Śląskie , PL, 44-121

Req ID 18141

Zadania:

  • Codzienny kontakt z klientami - zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Analiza obaw/reklamacji klientów, w tym roszczeń gwarancyjnych
  • Udział w audytach klientów i audytach wewnętrznych
  • Koordynacja działań naprawczych
  • Tworzenie planów kontroli
  • Przygotowanie dokumentacji PPAP
  • Udział w interdyscyplinarnych zespołach mających na celu rozwiązywanie problemów jakościowych

Profil:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości w branży motoryzacyjnej, preferowane w obszarze jakości klienta OEM
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza na temat standardów jakości w branży motoryzacyjnej (8D, 5Why, SPC, MSA)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę zdrowotną PZU
  • System premii

Be part of our ZF team as Inżynier ds. Jakości Klienta and apply now!

Contact

ANNA SOSNA

Job Segment: Quality Manager, Network, Quality, Technology