Loading...

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Referent nákupu

Location:

Frydlant, Liberec Region , CZ, 294 74

Req ID 19916 Frydlant, Czech Republic

Pracovní náplň:

• Efektivní řízení nákladů ve svěřené oblasti
• Vedení dokumentace (kontrakty, poptávky, nabídky, dohody o kvalitě)
• Účast na jednáních s dodavateli + jejich hodnocení + vyhledávání nových dodavatelů
• Určování nákupní strategie pro nákup jednotlivých výrobních komodit
• Získávání a vyhodnocování cenových nabídek
• Reporting úspor svěřených oblastí nákupu
• Spolupráce s oddělením prodeje/kalkulací při přípravě podkladů pro kalkulace
• Monitoring trhu a hodnocení dodavatelů

Požadujeme:

• Vzdělání SŠ popř. VŠ obchodního či technického směru
• Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Aktivní znalost AJ podmínkou (každodenní použití jazyka v mluvené i psané podobě),  NJ výhodou
• Dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office (Outlook, Word, Excel...),
• Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Roční a výkonnostní bonus
• Příspěvek na hlavní jídlo, Cafeterie – pravidelný měsíční příspěvek
• Jazyková výuka, externí školení, e-learningové kurzy

Be part of our ZF team as Referent nákupu and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.