Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Supervizor technologie

Stát/region:  CZ
Místo:

Frýdlant, Liberec Region , CZ, 464 01

Req ID 70192 | Frýdlant, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

V naší společnosti hledáme zkušeného supervisora pro výrobní oddělní, který se stane klíčovým členem našeho týmu! Pokud máte vášeň pro výrobu, vedení týmu a optimalizaci procesů, zašlete nám svůj životopis!

Co bude Vaše náplň práce:

  • vedení 20ti členného týmu technologie, rozvoj jednotlivých členů a jejich motivace
  • spolupráce s oddělením výroby a realizace daných požadavků

  • zlepšování výrobních procesů a technologií pro dosahování maximální efektivity

  • komunikace s dodavateli strojních zařízení

  • sestavování reportů pro sledovaní výkonnosti a dalších ukazatelů

  • Váš přímý nadřízený bude manažer výroby

Jaký by měl být Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou

  • dobrá znalost anglického jazyka – čeká Vás denní komunikace slovem i písmem

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici

  • znalosti výrobních procesů, orientace v remanufacturingu výhodou

  • schopnost vést tým

  • balíček MS Office (Excel, Power Point) by pro Vás neměl být cizí

  • aktivní přístup k práci, asertivita a flexibilita v řešení problémů
  • komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • roční osobní bonus
  • roční bonus na základě výsledků celého závodu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

Be part of our ZF team as Supervizor technologie and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.