Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Specialista zákaznického oddělení

Stát/region:  CZ
Místo:

Frýdlant, Liberec Region , CZ, 464 01

Req ID 70184 | Frýdlant, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Pro náš závod ve Frýdlantu hledáme kolegyni/kolegu na pozici specialisty zákaznického oddělení/Coordinator Customer Order Manager.

Customer Order Management je klíčovým prvkem pro úspěšnou správu zákaznických objednávek v celé organizaci. Tato role zahrnuje návrh, implementaci a optimalizaci end-to-end procesů, které souvisí s objednávkami od začátku až do konce.

Co bude Vaše náplň práce:

  • klíčovým úkolem pro Vás bude správa zákaznických objednávek: editace, zajištění včasných dodávek a reporting
  • budete koordinovat/kontrolovat zákaznické zásilky a exportní činností
  • čeká Vás komunikace se zákazníky ohledně stavu objednávek
  • budete spolupracovat s celními a přepravními společnostmi
  • podílení se na zlepšovácích procesech oddělení zákaznického servisu

Jaký by měl být Váš profil:

  • SŠ nebo VŠ (výhodou, ne podmínkou)
  • dobrá znalost AJ - čeká Vás denní komunikace slovem i písmem
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici bude velkou výhodou, rádi však zaučíme i nováčky v oboru
  • balíček MS Office (Excel, Power Point) by pro Vás neměl být cizí, znalost programu SAP pro Vás bude výhodou
  • znalost dalšího jazyka (němčina, polština) velkou výhodou

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na Home Office
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení
  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

Těšíme se na Váš životopis v anglickém jazyce!

Be part of our ZF team as Coordinator COM EU and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.