Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Produktový inženýr

Stát/region:  CZ
Místo:

Frýdlant, Liberec Region , CZ, 464 01

Req ID 73404 | Frýdlant, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Připojte se k našemu týmu ve Frýdlantu a podílejte se na inovativních projektech v oblasti výrobního inženýrství! Pokud máte technické vzdělání a zkušenosti v oboru vozidlové techniky, těšíme se na váš životopis v německém jazyce.

Co bude Vaše náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • provádění testů výrobku a komponentů v souladu s požadavky ZF a zákazníků
  • zodpovědnost za požadovanou technickou dokumentaci
  • podpora výrobních technologií v rámci optimalizace výrobního procesu
  • kontinuální vývoj a neustále zlepšování, sledování trendů
  • inovace produktů, technologií a příslušných testovacích zařízení

Jaký by měl být Váš profil:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojní, mechatronika)
  • 3 roky praxe v oboru vozidlové techniky
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost oblasti automotive a zájem o detaily techniky

Co nabízíme:

  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na home office
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení

Zašlete nám svůj životopis v německém jazyce.

Staňte se součástí ZF jako Produktový inženýr a dejte nám o sobě vědět!

Kontakt

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.