Staňte se naším dalším FutureStarterem!

Jste připraveni na náraz? ZF hledá talentované jedince, kteří by se připojili k našemu týmu. Jakožto FutureStarter budete mít možnost utvářet budoucnost mobility. Připojte se k nám a buďte součástí něčeho mimořádného!

Material management officer EU

Stát/region:  CZ
Místo:

Frýdlant, Liberec Region , CZ, 464 01

Req ID 73373 | Frýdlant, Česká republika, ZF Automotive Czech s.r.o

Přidejte se k nám a pomozte optimalizovat oblast plánování, nákupů a zajistit efektivní skladování!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • efektivní plánování na základě poptávky v souladu s potřebami zákazníků
  • výběr optimálních dodavatelů na základě kritérií
  • monitorování výkonnosti a identifikace oblastí pro zlepšení
  • spolupráce s dodavateli na inovacích a efektivitě
  • správa skladových zásob a optimalizace skladovacích procesů
  • monitorování a řešení odchylek
  • identifikace a minimalizace rizik spojených s dodavatelským řetězcem
  • efektivní správa dat o nákupech, zásobách a výkonnosti dodavatelů

Jaký by měl být Váš profil:

  • předchozí zkušenost jako materiálový specialisty nebo v podobném oboru (např. péče o zákazníky nebo podpora nákupu, logistický specialista)
  • znalost Microsoft Teams, Outlooku a Excelu
  • velmi dobrá znalost angličtiny (znalost němčiny je výhodou, ale není nutností)
  • odbornost v oblasti nákupu materiálu
  • zkušenosti s SAP

Co nabízíme:

  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na Home Office
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení

Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce!

Be part of our ZF team as Specialista plánování materiálu/Material Management Officer EU and apply now!

Contact

Věra Hampelová

Co pro ZF znamená DEI (Diversity, Equity, Inclusion)?

V ZF se neustále snažíme budovat a udržovat kulturu, kde se žije inkluzivitou a kde se oceňuje rozmanitost. Aktivně hledáme způsoby, jak odstranit bariéry, aby všichni naši zaměstnanci mohli naplno využít svůj potenciál. Naším cílem je začlenit tuto vizi do našeho odkazu prostřednictvím toho, jak provozujeme a budujeme naše produkty při utváření budoucnosti mobility.